Wellness

Zažeňte všechen stres
a odpočívejte

K pobytu na horách, a to zejména po fyzickém výkonu, patří uvolnění ve wellness. Naše nové a krásné Brans Spa nabízí nejen finskou saunu, ale také privátní vířivku a unikátní koupel v pivních lázních. K tomu všemu si můžete poté zajít také na skvělou masáž. Vnitřní klid a energie, která se vyplaví po jednotlivých procedurách (které si můžete dát i všechny najednou), jsou k nezaplacení.

Pivní lázně

Jako jeden z mála hotelů v České republice Vám můžeme nabídnout nesmírně uvolňující prožitek z procedury, která přináší také léčebné a zkrášlující účinky. Po nahřátí v sauně Vám připravíme koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo (tedy kvasnice, chmel, sladový šrot atd.) a které jsou plné vitamínů a minerálů.

VÍCE INFORMACÍ

Sauna

Ať už chcete uvolnit všechny svaly v těle, podpořit odolnost vašeho organismu, zbavit se toxinů či vyčistit pleť, anebo se pouze zahřát, v našem hotelu je Vám k dispozici tradiční finská sauna.

VÍCE INFORMACÍ

Privátní vířivka

Toužíte po rychlém navození klidu? Hydromasážní vanu s vířivkou si užije úplně každý, jak dospělí, tak i děti. Velmi prospěšná je po operacích nebo po prodělání úrazu pohybového aparátu.

VÍCE INFORMACÍ

Masáže

Kdo by je neměl rád? Ten, kdo nemá, nezná celou naši nabídku. Ta se sice během roku trochu mění, ale např. klasickou (690 Kč/60 min) v nabídce naleznete vždy.

VÍCE INFORMACÍ
close