speciální akce

využijte naše
speciální zážitky

Připravili jsme pro Vás kombinace našich služeb a vytvořili z nich výhodné balíčky, které Vás jistě potěší. Pokud plánujete firemní setkání nebo ideální místo pro školení zaměstnanců, jistě využijete balíček konference. Milovníky piva nadchnou pivní lázně a ženy romantický víkend pro dva.

BALÍČEK KONFERENCE

Organizujete firemní setkání, školení nebo důležitou prezentaci a hledáte to pravé místo? Využijte nás balíček konference. Součástí je klidné prostředí s doplňkovým sportovním programem. Klimatizovaný sál lze přizpůsobit na míru Vašim potřebám.

MÁM ZÁJEM

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PIVNÍ LÁZNĚ

Poukaz do pivních lázní nadchne jak muže, tak i ženy. Zatímco pánové mohou v dřevěných kádích degustovat točené pivo, dámy čeká hluboká relaxace. Díky speciální směsi z chmele a bylin, ve Vás pivní lázeň zanechá nezapomenutelný večer.

VÍCE INFORMACÍ

PRODLOUŽENÝ VÍKEND PRO DVA

Hledáte dokonalý dárek pro ženu či přítelkyni? Nic nenadchne ženy více, než romantický pobyt a odpočinek k tomu. Zatímco Vy budete relaxovat, my se postaráme o Vaše pohodlí.

VÍCE INFORMACÍ

Balíček Relax

Balíček Relax pokračuje pro svůj úspěch i nadále. Balíček obsahuje 3 dny / 2 noci s polopenzí včetně pivních lázní pro 2 osoby.

VÍCE INFORMACÍ