Uvolňující Pivní lázně

Jako jeden z mála hotelů v České republice Vám můžeme nabídnout nesmírně uvolňující prožitek z procedury, která přináší také léčebné a zkrášlující účinky. Po nahřátí v sauně Vám připravíme koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo (tedy kvasnice, chmel, sladový šrot atd.) a které jsou plné vitamínů a minerálů. Vedle bublající lázně budete mít po ruce pípu, ze které si sami při svíčkách a přímo z koupele načepujete pivo dle libosti. A po koupeli Vás čeká pomalé rozjímání hezkého zážitku na loži z ovesné slámy.

Do pivní lázně spolu může jít až 6 osob. Jedna pivní káď (které máme celkem 3) je určena pro 2 osoby. Odložíte si v naší šatně, oblečete se do našeho županu a pantoflů. Obsluha Vás nejdříve zavede do sauny a po 20 minutách bude Vaše pokožka připravena na benefity unikátní lázně v místnosti, kde budete jen Vy, Vaše společnost, chlazené pivo, svíčky, voda, ticho a uvolnění.

Procedura

Budete překvapeni, jak procedura uvolní ztuhlé svaly a klouby. Zároveň má skvělý vliv i na tlak a krevní oběh, podpoří imunitní systém a hluboce prohřeje tělo. Sladová směs se postará o exfoliaci pokožky. Hned po koupeli zpozorujete hladší a zářivější pleť. Pro umocnění účinků minerálů a vitamínu B je dobré vlasy a pleť do druhého dne neumívat. Ačkoli se jedná o teplou koupel, zejména po únavném dni je skvělá i v létě.

Poukazy

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy, které Vašim milovaným, kamarádům i kolegům s jistotou udělají radost! Do poukazu lze vepsat krátké věnování, které nám Vy nadiktujete. Datum a čas uskutečnění procedury je možno domluvit telefonicky s recepcí hotelu.

objednávka služby

Pivní lázně

time 1,5 h
time 1 osoba

1x pivní káď

1400,- Kč
VYBRAT

Pivní lázně

time 1,5 h
time 2 osoby

1x pivní káď

1900,- Kč
VYBRAT
ZRUŠIT
close