Uvolňující Pivní lázně

Jako jeden z mála hotelů v České republice vám můžeme nabídnout jedinečný prožitek z výjimečné procedury s léčivými účinky, jejíž součástí je hydromasážní vana, sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo a relaxace na lůžku z ovesné slámy.

Do pivní lázně může jít najednou maximálně 6 osob. Pivní káď je určena pro 2 osoby (většinou pár). Do lázní se chodí bez plavek a při vstupu dostanete zapůjčen župan a jednorázové papuče.

Léčivé účinky:

V pivních lázních si přijdou na své nejen muži, ale i ženy. Těšit se můžete na ozdravný účinek, který uvolní ztuhlé svaly i klouby, zároveň má skvělý vliv i na cévní soustavu a krevní oběh. Podpoříte imunitní systém a prohřejete tělo. Sladová směs se postará o exfoliaci pokožky, a tak pomůže odstranit starou kůži. Po koupeli můžete pozorovat hladší a zářivější pokožku.

Popis procedury

Spojení Pivní lázně BBB a odpočinku v loži s ovesnou slámou je originální chráněná procedura. Celá procedura probíhá v těchto krocích:

  • Sauna nebo hydromasážní vana - prohřátí, uvolnění
  • Pivní lázeň s možností volné konzumace ležáku Budvar
  • Odpočinek na loži vystlaném ovesnou slámou

Hlavní složkou pivní lázně je voda o teplotě 35 ±2 °C. Ta je obohacena přísadami, ze kterých se vaří pivo jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd. Jednotlivé přísady a jejich množství jsou ovšem obchodním tajemstvím.

Účinek pivní lázně se výrazně zvýší použitím speciální vířivky, výměníku tepla pro zamezení rychlého vychladnutí a speciálního dřeva, ze kterého jsou kádě vyrobeny. Doba koupele je 20 minut.

Po pivní lázni následuje relaxace a odpočinek v délce 30-45 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo příjemně uvolní a vychladne.

Poukazy

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy, které Vašim drahým polovičkám, blízkým nebo zaměstnancům zaručeně udělají radost! Do poukazu lze vepsat krátké věnování, které nám Vy nadiktujete. Datum a čas uskutečnění procedury nutno domluvit telefonicky s recepcí hotelu.

objednávka služby

Pivní lázně

time 1,5 h
time 1 osoba

1x pivní káď

1200,- Kč
VYBRAT

Pivní lázně

time 1,5 h
time 2 osoby

1x pivní káď

1600,- Kč
VYBRAT
ZRUŠIT