Hotel

Pokoj
Pokoj s manželskou postelí (romantický balíček)
Konferenční místnost
Recepce
Jídelna

Provozovatel

Horský hotel Brans s. r. o., Hradec nad Moravicí, Opavská 1000, PSČ 747 41, IČO 286 25 200. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 35343.

Dne 25.11.2014 jsme úspěšně prošli recertifikačním auditem Asociace hotelů a restaurací a tím jsme si pojistili celkovým počtem 346 bodů (min. 250 bodů) na další dva roky certifikaci hotelu ***. I nadále se budeme snažit rozšiřovat a zlepšovat naše služby, aby jste Vy, naši klienti, byli u nás maximálně spokojeni a rádi se k nám zase vraceli.

Ubytování

Horský hotel BRANS nabízí ubytovací kapacitu 26 pokojů, se 67 lůžky a 26 přistýlkami, pro celkem 93 hostů. Pokoje jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové, s možností přistýlky. Jejich standardní vybavení odpovídá certifikované klasifikaci 3-hvězdičkového hotelu, kterou uděluje Asociace hotelů a restaurací ČR. Hotel je členem Asociace hotelů a restaurací ČR a byl otevřen po kompletní rekonstrukci, která probíhala v roce 2011 za finanční podpory z evropských fondů pro regionální rozvoj, ROP.
Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD televizí, dostatkem úložných prostor pro každého hosta a samozřejmostí je WiFi připojení k internetu v celém hotelu. Lůžka v pokojích jsou oddělená. Pokoj s manželskou postelí připravíme hostům na základě požadavku při rezervaci ubytování. Do ubytovací části a společenských prostor hotelu je zajištěn bezbariérový přístup, jeden pokoj je bezbariérový. Na schodišti je instalována plošina pro osoby používající invalidní vozík. V rámci našich služeb nabízíme též možnost ubytovat si na svém pokoji Vašeho zvířecího miláčka.

K dalšímu vybavení hotelu patří vlastní parkoviště a sportovní hřiště. Součástí Horského hotelu BRANS s.r.o. je také venkovní bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem, který přináší v horkých letních měsících vítané osvěžení po náročném výšlapu nebo projížďce po okolních cyklotrasách. Během pobytu nabízíme možnost zapůjčení horských kol a sportovních potřeb (badminton, soft tenis, stolní tenis, fotbalové a volejbalové míče, soupravy na kroket, petanque, soupravy na lukostřelbu, hole pro nordic walking).

Součástí hotelu je i konferenční místnost s kapacitou cca 70 míst, vybavená základní konferenční technikou (dataprojektor, projekční plátno, flipchart) s možností regulace osvětlení a zastíněním oken. Přistup do konferenčního sálu je bezbariérový.

Jak nás najdete?

Po příjezdu do Malé Morávky od Bruntálu nebo Rýmařova odbočte směrem na Karlovu Studánku, jeďte cca 2km až dojedete k reklamnímu poutači (po pravé straně). Asi 50 m za poutačem odbočte vlevo, hned poté opět vlevo a nahoru do kopce. Po 200 m dojedete k horskému hotelu Brans.

Provozní doba recepce

Hotelová recepce zajišťuje služby denně od 7:00 do 21:00 hodin. Příjezdy hostů: od 14:00 do 20:00; Odjezdy hostů: do 10:00 hodin

Stravování

Snídaně 8.00 - 9.30 (švédský stůl), Obědy 12:00 - 13.30 (menu), Večeře 18.00 - 19.00 (menu). Jídelna je vyhrazena jen pro ubytované hotelové hosty